Twojegazety.pl

Odzież firmowa – co najlepiej wybrać?

Odzież firmowa

Odzież firmowa

Wśród wielu gadżetów reklamowych dostępnych na rynku szczególnym zainteresowaniem cieszą się ubrania. Specjalistyczne sklepy mogą praktycznie na każdej garderobie wykonać projekt jaki zażyczy sobie dana firma. W grę wchodzą szaty przeznaczone głównie w celach promocyjnych dla klientów, firmowe, w których chodzą głównie pracownicy czy też robocze przeznaczone dla wyselekcjonowanych zawodów. Wszystkie te rzeczy możemy dodatkowo oprawić naszym reklamowym logotypem. Warto choć część firmowych funduszy przeznaczyć na ten typ promocji. Z kolei, które akcesoria najlepiej wybrać?

Jest to oczywiście uzależnione od typu naszego przedsiębiorstwa, a także pieniędzy, jakie chcemy przeznaczyć na ten rodzaj reklamy. Odzież firmowasprawdza się przede wszystkim pod postacią koszulek. Popularne t-shirty przydadzą się zawsze – czy to zima czy lato. Dodatkowo w cieplejsze dni będą ciągle na widoku. Również nasi pracownicy z większą chęcią będą siedzieć w firmowych koszulkach aniżeli bluzach, kiedy mamy do czynienia ze sporym upałem za oknem.

Na zimę dobrym pomysłem stają się bluzy. Odzież firmowa w tym zakresie również ma kilka możliwości. Występują chociażby bluzy z kapturami czy polary, które sprawdzają się podczas wycieczek i wypraw w góry. Ponadto drugim najczęściej wybieranym gadżetem spośród garderoby są czapki. Tu mamy dwie wersje – czapki zimowe, a także popularne dżokejki z daszkami, które są noszone przede wszystkim latem.

Tak naprawdę odzież firmowa nie ma ograniczeń. Spokojnie możemy skorzystać z szali, spodni, krawatów czy muszek. Wszystko zależy od naszej inwencji, a także tego, do czego będą nam potrzebne. Na przykład krawaty świetnie sprawdzają się dla Twoich pracowników – ładna kolorystyka, nawiązująca do naszej firmy, a do tego elegancki format są mile widziane w przedsiębiorstwach, które przyjmują klientów, np. w placówkach bankowych czy ubezpieczeniowych. Do tego typu miejsc przydałyby się również firmowe koszule. Niezbyt dobrze wyglądają bowiem pracownicy jednej firmy, którzy ubrani są w zupełnie różny sposób.

Tagi: , ,

© 2016 - 2024 Twojegazety.pl